0%

Якість - це наш стандарт!

ЖК “Щастя”

Замовник

МАКБУД

Локація

Україна. м.Тернопіль, вул.Генерала М.Тарнавського, буд.7

ЖК “Щастя”

Європейський стиль та нова філософія життя.

Маючи на меті створити унікальний простір для жителів Тернополя, дизайнери та архітектори спроектували для ЖК «Щастя» абсолютно новий інноваційний комплекс, який за своєю філософією та принципами відрізняється від класичних проектів житла.

Красивим повинно бути все.

Дизайн благоустрою та фасадна архітектура будинків житлового комплексу захоплюють з першого погляду. Стримані лінії, панорамне скління, оригінальне оздоблення балконів. Головна концепція авторського проекту полягала в поєднанні властивостей каменю, дерева, води та рослин. Сучасні будівельні технології разом з природними матеріалами створили гармонійну атмосферу та неповторні відчуття для людей, які обрали життя в «Щасті».

Площа проекту

13 376 м²

Статус будівництва

В процесі будівництва

Види робіт

Загальнобудівельні та монтажні роботи

Територія Щастя гармонійна й вільна від стихійної парковки 🚗🚕 Адже у нас є підземні паркінги для мешканців кожного будинку, гостьовий паркінг – для автівок відвідувачів ЖК.

ЖК "Щастя"

Тернопіль – місто з неповторною харизмою та домашнім затишком. Філософія нашого житлового кварталу — створити комфортне сучасне житло для Вас та Ваших рідних. Власна квартира – це, насамперед, затишне житло. Житло, в якому ми відпочиваємо, вчимося і працюємо. Тут ми закохуємося і виховуємо своїх дітей, спілкуємося з друзями та рідними. Тут ми щасливі!

Вибираючи житло, ми багато очікуємо від локації, інфраструктури, зовнішнього вигляду будинку. Хочеться жити у місті та водночас мати змогу побути на одинці з природою. Саме таким параметрам відповідає Житловий комплекс «Щастя», який розташований по вулиці Тарнавського, 7. Чудове розміщення, розвинена транспортна розв’язка, гармонійно озеленене подвір’я з дизайнерськими лавками, ліхтарями, які живляться від сонячних панелей. Сучасні дитячі майданчики, велодоріжки, місце для вигулу домашніх улюбленців – це все про «Щастя».

Наступний проект

ЖК "Edelweiss house"