0%

Quality is our standard!

RC “Fruktova Alea”

Customer

LVIVBUD

Location

4, Pid Goloskom str.

RC “Fruktova Alea”

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Сучасна архітектура, продумана інфраструктура, безпечна закрита від автомобілів прибудинкова територія та розташування у перспективному районі, що стрімко розвивається, — все для комфортного та радісного життя в ЖК “Фруктова алея”.

Продумуючи простір будинку та інфраструктуру, ми насамперед орієнтувалися на потреби родин, які тут проживатимуть. Найбільша в місті ФРУКТОВА АЛЕЯ для вечірніх прогулянок всією родиною, просторі дитячі майданчики та закрита від автомобілів територія — все це гарантує безпечний простір. Займатися спортом мешканці новобудов зможуть на облаштованому в подвір’ї спортивному майданчику. Для власників авто – підземний паркінг, а для тих, хто має електрокари, є станція, щоб їх зарядити. Додатково передбачено місця і для дитячих візочків, і для велосипедів.

Контакти відділу продажу:

097 370 88 22
066 370 88 22

Перейти на сайт проекту

Project area

Construction status

Construction in progress

Types of works

full range of construction works services

Комфорт не обмежується квартирою – він у кожному метрі простору навколо.

ЖК  Фруктова алея — передусім простір для комфортного життя. Задля зручності та привабливості загального екстер’єру всі будинки зведені за останніми будівельними нормами та тенденціями візуальних архітектурний рішень. Архітектори, працюючи над проектом будівель, намагались задовольнити потреби сучасної активної сім’ї, тому значну увагу приділено планувальним рішенням. У кожній квартирі передбачено простору кухню-вітальню – місце, де ми проводимо найбільше часу. Завдяки панорамним вікнам у квартирі достатньо денного світла, що візуально збільшує простір. Контакти відділу продажу: 097 370 88 22 066 370 88 22

Next project

RC "Grey House"