0%

Якість - це наш стандарт!

Про Компанію

Іноваційні підходи до будівництва. Якість понад усе!

«LVIV BUD» - надійність, бездоганна якість та відповідність європейським стандартам. Це ключові принципи, яких ми дотримуємося. Ми завжди готові до викликів сучасного світу! Це наше кредо.

Про нашу

Корпорацію

«LVIV BUD» – відома українська будівельна компанія, яка зі знанням справи виконує функції генерального підрядника. До наших головних напрямків діяльності відноситься будівництво житлових багатоповерхових будинків, споруд комерційного призначення та промислових об’єктів. Ми успішно виконуємо будь-які завдання, дотримуємося найвищих стандартів, застосовуємо сучасні технології та надаємо гарантії! «LVIV BUD» – надійний партнер в будівельній галузі, якому довіряють задачі різного рівня складності. Всі завдання виконуються якісно, оперативно та з дотриманням існуючих норм. Це запорука чудового результату, якого чекають наші замовники! За час своєї діяльності ми досягли значних успіхів у сфері будівництва комерційних та житлових об’єктів. Ми співпрацюємо з перевіреними партнерами, які допомагають нам реалізовувати проекти на високому професійному рівні.

Наша історія

Шлях до успіху

Наша компанія розпочала свою діяльність у 2006 році. На протязі років ми вдосконалюємо технології будівництва і поповнюємо багаж знань. Також ми постійно переймаємо досвід закордонних колег та приділяємо значну увагу покращенню рівня кваліфікації та майстерності фахівців. На сьогодні наша будівельна компанія займає провідні позиції у сфері будівництва багатоповерхових житлових будинків та виконує послуги генерального підряду. У нас є потужна технологічна база, завдяки якій реалізовуються найскладніші проєкти. Великий штат кваліфікованих співробітників – наша вагома перевага. Нам довіряють партнери, які займають перші позиції на ринку споживачів товарів та послуг.

Наш досвід

Ріст кількості працівників

Робочі працівники

Офісні працівники та інженерно-технічний персонал

2006

0
0

2014

0
0

2018

0
0

Якість понад усе!

Наша місія

1

Якість — в нашій корпорації працює відділ контролю якості, тому всі наші об’єкти відповідають високим стандартам будівництва.

2

Професіоналізм — для досягнення високих результатів ми використовуємо інноваційні технології та проявляємо свої вміння на кожному етапі діяльності;

3

Сучасність — розробка та впровадження креативних ідей, які ґрунтуються на актуальних тенденціях в сфері проектування та будівництва споруд;

4

Практичність — використання енергоефективних, екологічно чистих будівельних та оздоблювальних матеріалів;

5

Відповідальність — повний супровід професійного будівництва сучасних споруд різноманітного призначення.

теріторія будівництва

Наші об'єкти

Ми постійно ростем

Технічна база

Комплект збірно-щитової опалубки (виробники - PERI, DOKA)

  • Вертикальної 4 170 м2
  • Горизотальної 19 800 м2

Баштовий кран

3 шт.

Вітрозахист

500 м2

Будівельні люльки

27 шт.

Фасадне риштування

4500 м2

Обладнання для прогріву бетону

12 шт. (80кВт)

Вантажний автотранспорт

2 шт.

Легковий автотранспорт

1 шт.

Штукатурна станція

6 шт.

Стяжечна станція

5 шт.

Компресорна установка

2 шт.

Побутові модулі

  • Інженерні 10 шт.
  • Побутові 21 шт.
  • Койко-місць 108 шт.

Шлях до успіху

Наші партнери