0%

Якість - це наш стандарт!

Для інвесторів

Інвестиції в успішні проекти майбутнього!

«LVIV BUD» - корпорація сучасного та інноваційного будівництва. Ми маємо величезний досвід реалізації будівельних проектів в якості генпідрядника.

інформація про компанію

Про нас

Корпорація «LVIV BUD» організовує процеси будівництва житлових будинків, комерційних і промислових об’єктів від підготовки архітектурної документації до здачі об’єктів в експлуатацію. Для досягнення найкращих результатів використовується інноваційний підхід до роботи, величезний досвід та креативні рішення. Ми не просто продаємо «під ключ» квадратні метри. Все набагато масштабніше. Ми дбаємо про якість на кожному етапі зведення об’єкта. Це єдине вірне рішення, завдяки якому забезпечуються відмінні результати!

Функції генпідрядника в будівництві об’єктів – це велике коло обов’язків, під яким мається на увазі керівництво різноманітними будівельними процесами від зведення інженерної інфраструктури до здачі об’єкта в експлуатацію. Ми беремо на себе всі турботи по зведенню об’єктів та завжди успішно завершуємо проекти. На початковому етапі роботи приділяється увага моментам, від яких залежить комфорт та якість життя майбутніх власників квартир. Все починається з проектної документації багатоповерхового будинку і закінчується вибором оздоблювальних матеріалів, які відрізняються натуральністю та високою якістю.

Інвестування в наші будівельні проекти це впевненість у майбутньої фінансової стабільності!

Чому «LVIV BUD»

«LVIV BUD» – будівельна корпорація, яка на українському ринку, завоювала репутацію надійного генпідрядника. За час діяльності ми створили власну базу ефективних рішень та інструментів. Ми ними завжди користуємося і приділяємо окрему увагу розробці нових ідей у сфері сучасного будівництва. Це сприяє тому, що команда професіоналів з багаторічним досвідом успішно реалізовує всі проекти!

Наші принципи

Будівництво об’єктів відповідно до європейських стандартів, використання інноваційних технологій і застосування екологічно чистих матеріалів — принципи, яких ми дотримуємося. Ми приділяємо велику увагу енергозаощадженню та створенню комфортних умов для майбутніх власників квартир.

Документи:

Готові до співпраці?

Ми готові Вас вислухати