0%

Якість - це наш стандарт!

інформація

Підготовчі та земельні роботи

Підготовка об’єкта до будівництва — гарантія успішного завершення проекту! Якісні підготовчі процеси до початку будівельних робіт – професійно та оперативно. Комплекс робіт з підготовкою об’єктів до будівництва, реконструкції займаються кваліфіковані фахівці. Вони відповідально підходять до вирішення завдань та використовують власний досвід. До виконання підготовчих та земельних робіт залучаються кваліфіковані бригади спеціалістів та сучасні технічні засоби. Особлива увага приділяється вибору якісних матеріалів.

Що ми пропонуємо

До підготовчих робіт (попереднім земляним) відносяться: звільнення території будівництва від пнів, чагарників, дерев, великих каменів, зносяться будівлі, а також винесення діючих комунікацій з майданчика будівництва; геодезична розбивка намічуваних споруд, водовідведення та водопониження.

Для робіт по очищенню території широко використовують будівельні машини і засоби малої механізації; так, для корчування пнів та видалення чагарників застосовують трактори, бульдозери (при діаметрі пнів до 40 см), корчувальні лебідки і машини (при діаметрі пнів понад 40 см), а також корчевателі-збирачі, кущорізи та екскаватори із спеціальним устаткуванням. При великому обсязі робіт великі дерева валять з допомогою моторних або електричних пил. Для виробництва планувальних робіт після очищення будівельної території при звичайних зв’язних ґрунтах застосовують бульдозери, скрепери, грейдери, екскаватори.