0%

Якість - це наш стандарт!

LvivTech.City – інноваційний парк у Львові

Замовник

ТЗОВ ЛЬВІВ СТАНДАРТБУД

Локація

Україна, м. Львів, вул. Стрийська

LvivTech.City – інноваційний парк у Львові

Резидентами парку стануть високотехнологічні компанії у сферах IT, енергозбереження, біотехнологій, R&D-центри, інкубатори й акселератори, освітні проекти в галузях ІТ-технологій, дизайну тощо.

Львів має високий потенціал розвитку хайтек-галузі. У місті розташована велика кількість вишів, які щороку випускають понад 4 тисячі IT-фахівців. Тут працює більш ніж 200 IT-компаній, а попит на їхні послуги щороку зростає приблизно на 20%.

Площа проекту

5232 м²

Статус будівництва

В процесі будівництва

Види робіт

Монолітно-каркасні роботи

UFuture має диверсифікований портфель активів у різних галузях – від нерухомості, інфраструктури та промисловості до інноваційних парків, відновлюваної енергетики й фармацевтики. Пріоритетом діяльності інвестиційної групи є розвиток бізнесів майбутнього, що сприяють підвищенню конкурентоспроможності України на глобальному ринку. Загальна вартість активів групи становить $750 млн.

Тільки найкраще для клієнтів

Надсучасне та комфортне місто у місті, що функціонує в екосистемі «Живи — Працюй — Навчайся — Відпочивай». Його інфраструктура відрізняється не лише функціональністю й естетикою, а і якістю будівництва та сучасними технологіями енергоефективності. А головне — це середовище однодумців, комфортний простір і спеціальні сервіси, що дозволяють компаніям-резидентам повністю зосередитися на роботі та зростати.

Понад 60 тисяч квадратних метрів соціальної та технологічної інфраструктури, яка включає офіси, коворкінги, креативні простори, а також тренажерні зали, кімнати відпочинку, підземні парковки для автомобілів та велосипедів, та сучасне кафе.

Наступний проект

ЖК Avalon zelena street