0%

Якість - це наш стандарт!

Клубний будинок Мій на Куликівській

Замовник

LVIVBUD

Локація

вул. Куликівська, 10а

Клубний будинок Мій на Куликівській

Для поціновувачів естетики, приватності та безпеки

У цьому проекті поєднано всі переваги клубного формату: лише 11 апартаментів, прицентральна частина Львова, сучасні технології будівництва та ретельно продумана концепція комплексу. Естетика архітектурних рішень доповнена комфортною прибудинковою територією із зонами відпочинку та барбекю. Внутрішній двір – вільний від автомобілів, а для мешканців передбачено місця у підземному паркінгу.

В епіцентрі можливостей

Головна особливість проекту – його розташування. Ця локація найкраща для тих людей, кому важливі і діловий ритм міста, і затишок історичної частини, і власна приватність. Будинок міститься у престижному районі Львова, 10 хв пішки до Стрийського парку. Неподалік – Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, приватні клініки, навчальні заклади, концептуальні кав’ярні та ресторани, банківські установи, продуктові крамниці тощо. Затишна атмосфера району та розвинена інфраструктура сприятимуть комфортові повсякденного життя.

Геометрія раціональності

Під час проектування будинку головний акцент було зроблено на кухню-вітальню з великими панорамними вікнами та виходом на терасу. Це європейська концепція планувань, де кухня плавно переходить у вітальню, але при цьому збережене раціональне зонування простору: для відпочинку, обіду з сім’єю та кулінарної творчості. Завдяки панорамним вікнам у приміщення проникає багато світла та чудово видно красу навколишньої природи, а власна тераса неодмінно стане улюбленим місцем, щоб  зустрічати світанки та милуватися заходами сонця.

Контакти відділу продажу:

097 370 88 22
066 370 88 22

Перейти на сайт проекту

Площа проекту

329,39 м²

Статус будівництва

Здана в експлуатацію

Види робіт

повний комплекс будівельних робіт

Клубний будинок «Мій» на вул. Куликівській, 10а створений для людей, які хочуть отримувати від життя найкраще.

Основні переваги:

  • розташування у престижному районі Львова
  • квартири з терасами
  • внутрішній двір без автомобілів
  • система відеоспостереження
  • зона барбекю
  • підземний паркінг
  • 10 хв пішки до Стрийського парку
  • можливість переплануваня квартир

Контакти відділу продажу: 097 370 88 22 066 370 88 22

Наступний проект

ЖК Фруктова алея